Çerez Örnek

 

Ege Üniversitesi Gözlemevi

GÖZLEMEVİ TURU ve GÖZLEM KAMPI

 

24 HAZİRAN 2023 - Cumartesi günü, günü birlik  ve kamplı katılım olarak 2 farklı seçenek ile düzenlenecek programda, hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik sayısız Astronomi etkinlikleri yer almaktadır. Farklı boyut ve özelliklerdeki teleskoplarla gündüz Güneş, gece ise Ay, Satürn ve gökada/galaksi gözlemlerinin yapılacağı etkinlikte, birçok Astronomi deneyi ve çocuklara yönelik birçok Astronomi atölyesi yer almaktadır. Ülkemizin en büyük göktaşı koleksiyonunun da sergileneceği etkinliklerde, kara deliklerde ışık bükülme deneyi, yıldızların hayatı ile Foucault Sarkacı ve işleyişi de tanıtılacaktır.

 

Bornova Evka 3 Metro İstasyonu - Gözlemevi arası ulaşım bedeli de dahil olmak üzere etkinliğe katılım ücreti, günübirlik katılım için kişi başı 500 TL, kamplı katılım için kişi başı 600 TL'dir. Yemek/beslenme katılımcılara ait olmakla birlikte, Gözlemevi'nde açılacak bir standtan da ücret karşılığı aşağıdaki yiyecek ve içecekler tedarik dilebilecektir.

 

Nasıl Başvuru Yapılacak?

1. Adım: Günübirlik etkinlik için kişi başı 500 TL veya kamplı katılım için kişi başı 600 TL'yi, aşağıdaki banka hesap numarasına yatırınız.

2. Adım: Dekontu 0507 140 4938 veya 0536 649 1589 nolu telefonlara (WhatsApp'tan) iletiniz.

3. Adım: Yine bu numaralardan telefonla iletişime geçiniz ve kaydınızı yaptırınız.

 

 

Alıcı: ESRA UYAR

Banka: Garanti Bankası

IBAN No: TR96 0006 2000 0800 0006 6492 04

Açıklama: Etkinliğe katılacak kişi(lerin) adı - soyadı yazılmalı.

 

Önemli Hatırlatma: Katılımcıların her ne nedenle olursa olsun etkinliğe katılmaması durumunda, geri ödeme yapılamayacaktır.

 

 

 

BAŞVURU YAPAN KATILIMCILARIMIZ, LİNKTE VERİLEN GÖZLEMEVİMİZ ETKİNLİK KATILIM KURALLARINI KABUL ETMİŞ SAYILIR.


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ