canlı destek

 

 

Ege Üniversitesi Gözlemevi olarak düzenlediğimiz çalıştay serisine, yeni dönemde de devam ediyoruz. Bu dönemdeki çalıştaylarda bildiriler, başvurular üzerinden değerlendirilip, kabul edilecektir. Özellikle yüksek lisans, doktora eğitimi devam öğrenciler ile doktora sonrası araştırmacı konumundaki genç bilim insanlarının başvuruları, Bilim Kurulu tarafından değerlendirilecek olup, başvuru yoğunluğu ve konu dağılımına göre çalıştay programı yapılacaktır. Yüksek lisans öğrencileri için 20 dakika, doktora öğrencileri için 30 dakika, doktora sonrası ve öğretim üyeleri için 40 dakika konuşma süresi ayrılacaktır.

 

Kabul edilen bildiriler, çalıştay sonrası basılı olarak yayınlanacaktır. Bildiriler, basılmadan önce hakem incelemesinden geçirilecektir.

 

Bildiri sahiplerinden 03 Aralık 2021 tarihine kadar bildiri metinlerini gozlemevi@mail.ege.edu.tr mail adresine göndermeleri beklenmektedir. Bildiri metinlerinin, bildiri sahiplerine gönderilecek taslağa uygun olarak en fazla 8 sayfa olarak kabul edilecektir.

 

Sözlü bildiri başvuruları için son başvuru tarihi 12 Ekim 2021'dir. Dinleyici başvuruları için son başvuru tarihi 20 Ekim 2021'dir.

 

ÇALIŞTAYA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ